دکتر ناز

دکتر نازیلا گودرزیان

09397655582


نام من نازیلا گودرزیان است. در یک روز پاییزی در شهری به نام بهشهر متولد شدم.
پدر من متخصص کودکان است و مادرم همیشه به روانشناسی علاقه داشت و فکر می کنم آنچه که من به عنوان یک مسیر شغلی انتخاب کردم بسیار تحت تأثیر علایق آنها بوده.
من دانشکده پزشکی خود را در سال 1383 در دانشگاه مازندران به پایان رساندم و سه ماه بعد به لندن نقل مکان کردم.
بعد از گذراندن امتحانات اولیه، در تخصص های مختلفی شروع به کار کردم، به عنوان مثال برای مدت 18 ماه در روانپزشکی پزشکی قانونی کار کردم و در آنجا با بزرگسالانی کار می کردم که مرتکب جرم شده بودند نه فقط به دلیل بد بودن آنها بلکه عمدتا به دلیل مشکلات روحی و روانی.
در سال 1388 من یك پست اقامت در Wessex Deanery پذیرفته شدم و اولین كار تمرینی خود را در شهری به نام Bournmouth واقع در جنوب انگلستان آغاز كردم.
در طول آموزش، من در بخش های مختلفی از جمله کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در قسمت اختلال در خوردن غذا و واحد ارزیابی حاد کار کردم.
پس از سه سال آموزش، من به لندن بازگشتم.
تقریبا سال 1391 دیدم که دوست دارم با کودکان و نوجوانان کار کنم، که قبلاً هرگز این کار را نکرده بودم. خوشبختانه، پس از یک سال کار برای چنین واحدی، من برای یک دوره آموزش عالی در بیمارستان کالج کینگ - لندن پذیرفته شدم.
من دو سال از آموزش عالی خود را در لندن گذراندم و خیلی از آن لذت بردم.
به دلایل خانوادگی مجبور شدم به ایرلند نقل مکان کنم و آخرین سال آموزش خود را در بلفاست انجام دادم که این یک تجربه عالی برا من بود. اولین کار مشاوره من در ایرلند شمالی بود و پس از آن به ایرلند جنوبی نقل مکان کردم و به عنوان مشاور کودک در دوبلین کار کردم.
تمام حرفه ی من خدمات بهداشت عمومی بوده و به تازگی تصمیم گرفتم که در بخش خصوصی با ارائه خدمات به مردم کشور عزیزم ایران کمک کنم.
امیدوارم مفید واقع شوم.
 

ارسال پیام به دکتر ناز


    فارسی